Joakim Allgulander

354078

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 66/240, färglitografi, bladmått ca 42x61 cm

Fack 43

Joakim Allgulander
Budhistorik (9 bud)
2263626
2259534
2258417
950
2258416
900
2258414
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.