Kopp med fat Kina

354077

KOPP med FAT, 2 st., Kina, 17/1800-tal, höjd 4,5-5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Kopp med fat Kina

Budhistorik (2 bud)

2280699
2266388

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.