Trädgårdsurna

354068

TRÄDGÅRDSURNA, Rörstrand, höjd 30, diameter 40 cm

Proveniens: Restaurang Långedrag

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Trädgårdsurna

Budhistorik (14 bud)
2281612
2280490
950
2281611
900
2280490
2280285
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.