Hatthylla

354064

HATTHYLLA, 1960-tal, stomme i aluminium plast och stål, 8 klädhängare samt stång för galgar, längd ca 190 djup ca 30 cm

Bruksslitage

Rum 5

Hatthylla

Budhistorik

2016-01-15 kl 14:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.