Matsalsbord med 4 stolar

354063

STOLAR, 4 st, Nesto, BORD, stolarnas stomme i björk, sitsar samt ryggbrickor fanerade i teak, bordet fanerat i teak, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 70, 85x130 cm

Bordet med kompletterat underrede, stolar delvis kompletterade Kategorier

Rum 3

Matsalsbord med 4 stolar

Budhistorik (7 bud)
2261340
600
2261425
550
2261340
500
2260708
450
2260708

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.