Mats Hådell

354062

MATS HÅDELL (född 1958): Stilleben med vinbuteljer, signerad M Hådell, 295/390, färglitografi, ca 60x77 cm

Tavelvagn 30

Mats Hådell
Budhistorik (14 bud)
2261039
2258187
1 400
2261038
1 400
2258187
1 300
2257491

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.