Tom Moore Elvis

354056

TOM MOORE (född 1961), mapp Elvis, färgserigrafier 3 st, signerade och numrerade, 490 ex, 86x69 cm; oramade

Kantslitage

Rum 9

Tom Moore Elvis

Budhistorik (6 bud)
2260288
2260287
950
2260011
900
2259222
500
2254334

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.