Tor Bjurström

354055

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskapsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 45x62 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Något gulnad

Geijersgatan 14, Göteborg

Tor Bjurström
Budhistorik (2 bud)

2279486
2264765

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.