Y Gianni akvarell

354054

Y GIANNI (18/1900-tal): Sydländsk bygata, signerad Y Gianni, akvarell, 48,5x31 cm

Rum 6

Y Gianni akvarell

Budhistorik (9 bud)
2262360
750
2262328
700
2262328
600
2262305
550
2262280
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.