Virginia Larsson akvarell

354053

VIRGINIA LARSSON (1844-1893), Motiv från Tyrolen, signerad Virginia Larsson, akvarell, 38x27 cm

Rum 6

Virginia Larsson akvarell

Budhistorik (2 bud)

2263175
2262652

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.