Bokhylla Teak

354052

BOKHYLLA, Troeds Bjärnum, 1950-tal, fanérad i teak, utdragbar skiva, överdelen med 2 hyllplan, underdel med dörrpar, skyltmärkta "Hugo Troeds Bjärnum" höjd ca 165, 95 x 36 cm

Bruksslitage, ytmärken, fläckar

Rum 6

Bokhylla Teak

Budhistorik (13 bud)
2261879
2261874
1 400
2261871
1 300
2261872
2261871

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.