Bokhylla Teak

354051

BOKHYLLA, Troeds Bjärnum, 1950-tal, fanérad i teak, utdragbar skiva, överdelen med 2 hyllplan, underdel med dörrpar, skyltmärkta "Hugo Troeds Bjärnum" höjd ca 165, 95 x 36 cm

Bruksslitage, ytmärken

Rum 1

Bokhylla Teak

Budhistorik (22 bud)
2261720
2261726
1 400
2261720
1 300
2261717
2261710

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.