Ljusstakar empire

354048

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-tal, brons, höjd ca 28,5 cm

Skador, lagningar, en ljuspipa av

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Metall

Ljusstakar empire

Budhistorik (24 bud)
2260977
2 800
2260971
2 600
2260971
2 400
2260976
2260971

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.