Spegel Söderhams hallstämpel

354046

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, märkt "Söderhamns hallstämpel", förgylld och bronserad, fasettslipat glas, höjd 95x60 cm

Ytskador

Speglar

Rum 6

Spegel Söderhams hallstämpel

Budhistorik (7 bud)
2260636
950
2260630
900
2260630
600
2258467
550
2255712
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.