Pia Ingelse

354041

PIA INGELSE (född 1967): "Storm i hembygden", signerad på baksidan Pia Ingelse, olja på duk, 140x100 cm

Rum 9

Pia Ingelse

Budhistorik (18 bud)
2264333
13 000
2264330
12 500
2264325
12 000
2264321
11 500
2264317
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.