Anna Rosenbäck oljemålning

354040

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Komposition, monogramsignerad samt ā tergo signerad och daterad A. Rosenbäck -07, olja på duk, ca 45x60 cm

Fack 10

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2260773
2260771
950
2259640
900
2260770
900
2259640
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.