Etagebord

354039

ETAGEBORD i form av bricka, 1900-talets början, mässingslister, intarsiadekor av blommor, höjd ca 77, 77x53 cm

Smärre ytskador, ett beslag med skada

Rum 4

Etagebord

Budhistorik (12 bud)
2261488
2261363
2261486
950
2261363
900
2261276
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.