Pia Ingelse oljemålning

354038

PIA INGELSE (född 1967): "Ponny pojkens nya kläder", signerad på baksidan Pia Ingelse, olja på duk, 100x100 cm

Pia Ingelse oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2263266
11 500
2263264
11 000
2263261
10 500
2261992
10 000
2261992
8 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.