Pia Ingelse olja

354037

PIA INGELSE (född 1967): "Bakom stängda ögon", signerad på baksidan Pia Ingelse, olja på duk, 100x100 cm

Pia Ingelse olja

Budhistorik (15 bud)
2261994
9 200
2261995
9 000
2261994
8 200
2261793
8 000
2261791
7 000

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.