Cecilia Haupt

354036

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på duk, ca 73x92 cm

Rum 19

Cecilia Haupt

Budhistorik (60 bud)
2261680
19 000
2261685
18 500
2261680
18 000
2261684
17 500
2261680
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 856 EUR, 2 172 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.