Oidentifierad konstnär 1800-tal

354033

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Väntande dam på parkbänk, måleri på opalinglas, signerad A.B., monterad i rokokostilsram, totalmått 48 x 37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Budhistorik (15 bud)
2275152
1 400
2274679
1 300
2275146
1 300
2274679
2274129

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.