Bertil Damm akvarell

354026

BERTIL DAMM (1887-1942), "S:t Erik", monogramsignerad BD, akvarell, 54 x 40 cm

Fack 48

Bertil Damm akvarell

Budhistorik (19 bud)
2261440
1 400
2257762
1 300
2257602
2257761
2257602

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.