Georg Lodström oljemålning

354025

GEORG LODSTRÖM (1915-1972), cafémotiv, signerad och daterad Lodström 51, olja på duk uppklistrad på pannå, 20 x 24 cm

Fack 36

Georg Lodström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2261313
2253839

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.