Pelle Hedman figurscen

354024

PELLE HEDMAN (1861-1933), figurscen, signerad och daterad P. Hedman, akvarell, 18 x 13 cm

Fack 33

Pelle Hedman figurscen

Budhistorik (2 bud)

2260714
2260531

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.