Skulptur

354016

SKULPTUR, 1900-talets senare del, genombruten dekor, höjd ca 49 cm

Skador/bortfall

Etnografica

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (22 bud)
2275442
1 700
2275091
1 600
2275441
2275091
1 400
2275440
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.