Huggare

354014

HUGGARE, 2 st, svenska, 17/1800-tal, en med balja i målad plåt, längd 75 resp. 77 cm

slittage, skador

Vapen/Medaljer

Rum 11

Huggare

Budhistorik (13 bud)
2273801
2273797
2273792
1 900
2273791
1 800
2273789
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.