Green Wood Lake

354011

O.FABER, (1900-tal) (2) motiv från Green Wood Lake, signerade O.Faber, olja på duk, en uppfodrad på pannå, en oramad, 27x35 resp 27x36 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Green Wood Lake

Budhistorik (1 bud)

2255371
2016-01-10 20:34:19

2016-01-15 kl 10:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.