Porträtt

354004

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt, olja på duk, 50x46 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Porträtt

Budhistorik (17 bud)
2276628
1 900
2263260
1 800
2263260
1 600
2274658
2263260
1 400

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.