Ram

354000

RAM, förgylld, omkring år 1900, 138x105 cm

Skador

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Ram

Budhistorik (3 bud)

2276869
2276534
2262224

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.