Ryttarporträtt

353998

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryttarporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 75x52 cm

Skada

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Ryttarporträtt

Budhistorik (7 bud)
2276820
600
2276172
550
2272205
500
2271877
450
2263933

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.