Oidentifierad konstnär kustlandskap i månsken

353995

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap i månsken, bär otydlig signatur, olja på duk, 40x67,5 cm

Krakeleringar, små färgbortfall, och lagning i vänstra hörnet

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (3 bud)

2262793
2257078
2251185

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.