Spegel med konsolbord Karl Johan

353993

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, förgylld dekor, spegelns mått ca 156x59, bordets mått höjd ca 69, 69x40 cm

Två mindre listdelar saknas, smärre ytskador, spegelglaset med fläckar

Möbler, Speglar

Rum 18

Budhistorik (15 bud)
2262629
850
2262515
2262570
2262515
750
2262355
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.