Oljemålning

353991

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Pseudonym Canon filosofen, osignerad, olja på duk, 79x63 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2260533
600
2260532
2257094
2251541

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.