Blomsterstilleben

353990

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad S.Borg, olja på duk, 60x80 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Blomsterstilleben

Budhistorik (23 bud)
2261041
3 200
2259174
2259095
2 800
2256784
2 600
2253873
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.