Oljemålning sannolikt 1700-tal

353988

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1700-tal): Skrivande man, olja på duk, 40x30 cm

Slitge, fläckar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Budhistorik (7 bud)
2261265
2261061
1 900
2261060
1 800
2258959
2257177

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.