Bengt Landin färglitografi

353987

BENGT LANDIN (född 1933): Motiv med tupp signerad Bengt Landin, färglitografi, 149/250, 63 x 45 cm

Fack 9

Bengt Landin färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2261207
850
2261168
2259445
750
2261089
750
2259445
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.