Golvur 17/1800-tal

353985

GOLVUR, 17/1800-tal, bemålat, delvis skuren utavla, höjd ca 204 cm, nyckel finns

Slitage, skador, lagningar, urverk med skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Golvur 17/1800-tal

Budhistorik (11 bud)
2261098
750
2261094
700
2261096
650
2261094
600
2261087
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.