Häverö litografi

353984

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Motiv med skärgårdsbåten Västan, signerad och daterad Bert Håge Häverö -80, färglitografi, 29/360, 38 x 46 cm

Rum 22

Häverö litografi
Budhistorik (7 bud)
2260561
550
2260256
500
2260560
500
2260256
450
2255488

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.