Stolar 1800-tal

353982

STOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Rum 19

Stolar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2260366
2260101
2252150

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.