Skrivbord

353980

SKRIVBORD, ek, 1900-tal, skiva med präglad grön skinn skiva, höjd ca 76,126x55 cm

Slitage

Skrivbord

Budhistorik (21 bud)
2259564
1 600
2261205
2259564
1 400
2261204
1 300
2259564

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.