Orientaliskt skrivbord

353979

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, orientaliskt, 4 lådor i sargen, höjd 80, 113 x 57 cm

Skador

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 11

Orientaliskt skrivbord

Budhistorik (5 bud)
2261766
550
2251110
500
2251110
2261762
2251110

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.