Ikon Ryssland

353977

IKON, Ryssland, 1800-tal, 42x32 cm

Slitage, skador, retuscher

Konst, Äldre måleri, Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (13 bud)
2263041
2263039
2263038
1 900
2263037
1 800
2263034
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.