Ikon Ryssland

353976

IKON, i monter, Ryssland, 1800-tal, 31x26 cm

Slitage, smärre skador

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 25

Ikon Ryssland

Budhistorik (11 bud)
2262879
2262770
2262283
2262272
950
2261864
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.