Golvur

353975

GOLVUR, 1900-tal, mahognyfodral, höjd ca 200 cm

Slitage

Klockor/Ur

Rum 19

Golvur

Budhistorik (1 bud)

2262335
2016-01-16 09:37:58

2016-01-16 kl 12:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.