Bolle

353974

BOLLE, bemålad med blommor, 1900-tal, höjd ca 8, diameter ca 20 cm

Slitage

Diverse, Allmoge

Bolle

Budhistorik

2016-01-16 kl 11:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.