Kista 1800-tal

353973

KISTA, Norge, daterad 1865, bemålad, höjd ca 43, 97x43 cm

Nyckel saknas, maskstungen, retuscherad bemålning

Möbler, Allmoge

Rum 22

Kista 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2262349
1 800
2262215
1 700
2260967
1 600
2260967
2258724
450

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.