Monogrammisten IK oljemålningar

353969

MONOGRAMMISTEN IK, (2 st.), kustmotiv, signerade och daterade IK 1912, olja på duk, spännramar stämplade Kjobenhavn, respektive ca 40x53 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 4

Budhistorik (25 bud)
2261480
2261489
1 900
2261480
1 800
2261484
1 700
2261480
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.