Carl Brandt oljemålning

353968

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 59x94 cm

Dukskador, krackeleringar

Rum 6

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2261597
3 200
2260727
2 800
2260215
2 600
2258472
2 400
2254121
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.