Bouillottelampa

353966

BOUILLOTTELAMPA, 1800-tal, för 2 ljus, förgylld, med grönpatinerad skärm, höjd 51 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Bouillottelampa

Budhistorik (14 bud)
2260991
2260990
3 800
2260988
3 400
2260987
3 200
2260985

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.