Olle Hjortzberg

353943

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), sydländsk stad på kulle, signerad Olle Hjortzberg, olja på pannå, 33x41 cm

Rum 5

Olle Hjortzberg

Budhistorik (7 bud)
2257164
2 400
2250140
2250140
1 900
2256079
1 800
2250140
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.